Możesz rozwijać z nami projekt Hiszpanoteka :)

Portal skierowany jest do pasjonatów, turystów, studentów, uniwersytetów, firm pracujących na dwóch rynkach i wszystkich zainteresowanych słonecznym półwyspem, krajami latynoskimi, mundo hispano i językiem hiszpańskim.

Jak możesz nam pomóc?

Najfajniejsza będzie Twoja pomoc w zakresie współpracy biznesowej :)  Zawodowo tworzymy TAKTOMEDIA (link tutaj)  i SONMEDIOS  (link tutaj), więc jeżeli chcesz wesprzeć nasz projekt i jednocześnie szukasz ludzi do współpracy w zakresie grafiki, marketingu online, fotografii, realizacji materiałów z drona, to świetnie się składa! Nie oczekujemy pustych datków i finansowania naszych pomysłów. Sami zarabiamy na realizacje naszych pomysłów. Jeżeli masz jakieś zlecenie, które pokrywa się z zakresem naszych usług, doświadczeniem i wykształceniem, świetnie się składa. Ty masz wykonawcę i przy okazji wspierasz projekt. My mamy zlecenie i spełniamy się zawodowo :)

Prowadząc swój własny biznes online posiadamy również własne produkty, czyli m.in. ebooki językowe, podręczniki do nauki języka, kursy online, czy prywatne lekcje polskiego dla osób hiszpańskojęzycznych, . Kupując nasze produkty cyfrowe zyskujesz, prócz samego kursu, satysfakcję dorzucenia swojej cegiełki do projektu Hiszpanoteka :) Z ofertą kursów możesz zapoznać się TUTAJ (hiszpański), TUTAJ (kurs Podróżując Przez Biznes) i TUTAJ (polski dla obcokrajowców). Dodatkowo oferujemy hiszpańskie gadżety czyli koszulki, kubeczki, smyczki… :)

Podejmujemy również współpracę barterową czyli bezgotówkową. Oczywiście musi się ona wpisywać w ramy naszego projektu Hiszpanoteka i być spójna z całą koncepcją. Jeżeli masz pomysł na współpracę skontaktuj się z nami poprzez formularz TUTAJ.

Otrzymaliśmy jakiś czas temu niepieniężny produkt w postaci tablicy rejestracyjnej idealnie pasującej nam do zdjęć, kiedy w kadrze znajduje się nasze auto. Radości było co niemiara, więc jeżeli w taki sposób chciałbyś dołożyć swoją cegiełkę do projektu, to będzie nam bardzo miło :) Kontakt z nami poprzez formularz TUTAJ.

Jeżeli żadna z wcześniejszych form współpracy i dołożenia cegiełki do Hiszpanoteki nie przypadła Ci do gustu i nie czujesz się w nich dobrze, to zawsze pozostaje tradycyjne wsparcie monetarne poprzez np. tradycyjny przelew (TUTAJ) czy też PayPal (TUTAJ). 

Bardzo cieszymy się, że doceniacie naszą pracę i pasję, i wspieracie projekt.

WSZYSTKIM serdeczne ¡muchas gracias!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi darmowymi materiałami:

Darmowy Kurs Hiszpańskiego

14 darmowych lekcji ze słownictwem języka ogólnego i przydatnymi zwrotami.

Darmowy Kurs Polskiego

7 darmowych lekcji ze słownictwem języka ogólnego i przydatnymi zwrotami.

Dział Gratis

Darmowe materiały dla Was :)

Kontakt

[wpforms id="4327" title="false" description="false"]

HISZPANOTEKA • Blog Hiszpania • Język Hiszpański • Blog o Hiszpanii • Hiszpański Online, kurs hiszpańskiego online, curso de polaco, wakacje w Hiszpanii, praca w Hiszpanii, Erasmus w Hiszpanii, studia w Hiszpanii, mieszkanie w Hiszpanii, portal o Hiszpanii, strona o Hiszpanii, numer NIE, nieruchomość w Hiszpanii, zakup mieszkania w Hiszpanii, kultura Hiszpanii, wycieczka do Hiszpanii, wakacje w Hiszpanii, urlop w Hiszpanii, zabytki Hiszpanii, regiony Hiszpanii, praca w Hiszpanii, wczasy w Hiszpanii, blog podróżniczy, Hiszpania, Polaco gratuito, cursos de polaco para extranjeros, cursos de polaco, escuela de polaco, polaco para extranjeros, centro de la Lengua Polaca, clases de polaco online, aprende polaco, vocabulario polaco, viaje a polonia, polaco para hispanohablantes, Instituto Cervantes, pronunciación polaco, gramática polaca, Profesores de polaco, Kurs języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego, Darmowy kurs języka hiszpańskiego, darmowy kurs hiszpańskiego, hiszpański online, hiszpanski online, hiszpański dla początkujących, fiszki hiszpański, lekcje hiszpańskiego, szkoła języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego, Renault Latitude, Caravaning, Karawaning, Przyczepa Kempingowa, Caravaning Blog, Przyczepa Kempingowa Blog, Kamper, camper, Vanlife Polska, Vanlife Blog,