WESPRZYJ NAS

Pomóż nam rozwinąć projekt Hiszpanoteka :)

Hiszpanoteka to miejsce przyjazne pasjonatom, turystom, studentom, pracownikom, firmom i wszystkim tym, którzy odwiedzą lub odwiedzili słoneczny półwysep.

Jak możesz nam pomóc?

W zasadzie to najbardziej przyda się Twoja pomoc w zakresie współpracy biznesowej :)  Zawodowo tworzymy elMarZal (szczegóły TUTAJ), więc jeżeli chcesz wesprzeć nasz projekt i jednocześnie potrzebujesz ludzi od grafiki, fotografii, stron WWW, SEO, czy Social Media Marketingu to świetnie się składa! Nie oczekujemy pustych datków i finansowania naszych pomysłów. Sami staramy się zarobić na nasze szalone marzenia. Więc jeżeli masz jakieś zlecenie, które pokrywa się z zakresem naszych usług, doświadczeniem i wykształceniem, świetnie się składa. Ty masz wykonawcę i przy okazji wspierasz projekt. My mamy zlecenie i spełniamy się zawodowo :)

Prowadząc swój własny biznes online posiadamy również własne produkty, czyli m.in. kursy online, konsultacje i prywatne lekcje. Kupując nasze produkty cyfrowe zyskujesz, prócz samego kursu, satysfakcję dorzucenia swojej cegiełki do projektu Hiszpanoteka :) Z ofertą kursów możesz zapoznać się TUTAJ (polski), TUTAJ (hiszpański) i TUTAJ (kurs Podróżując Przez Biznes)

Oczywiście podejmujemy współpracę barterową czyli bezgotówkową. Mówiąc najprościej umowę „coś za coś”. Produkt w zamian za recenzję, nocleg z w zamian za sesję, oprowadzanie turystyczne w zamian za reklamę… itd. itp. :) Oczywiście musi się to wpisywać w ramy naszego projektu Hiszpanoteka i być spójne z całą koncepcją. Jeżeli masz pomysł na współpracę skontaktuj się z nami poprzez formularz TUTAJ.

Otrzymaliśmy jakiś czas temu niepieniężny produkt w postaci tablicy rejestracyjnej idealnie pasującej nam do zdjęć, kiedy w kadrze znajduje się nasze auto. Radości było co niemiara, więc jeżeli w taki sposób chciałbyś dołożyć swoją cegiełkę do projektu, to będzie nam bardzo miło :) Kontakt z nami poprzez formularz TUTAJ.

Jeżeli żadna z wcześniejszych form współpracy i dołożenia cegiełki do Hiszpanoteki nie przypadła Ci do gustu i nie czujesz się w nich dobrze, to zawsze pozostaje tradycyjne wsparcie monetarne poprzez np. tradycyjny przelew (TUTAJ) czy też PayPal (TUTAJ). 

Kto nas wspiera?

Lista osób, które w różny sposób wspierają nasz projekt :)

Co planujemy dalej?

Przyczepa Kempingowa

W ramach projektu #HiszpanotekaCamp remontujemy i doposażamy naszą przyczepę kempingową, aby móc w niej zamieszkać i uniknąć pól kempingowych. Zakupiliśmy już panele fotowoltaiczne, regulator, teraz czeka nas akumulator, przetwornica i panel zewnętrzny :)

Paliwo

Drugim etapem jest paliwo, morze paliwa… :) żeby objechać cały Półwysep Iberyjski, trochę będziemy go potrzebować.

Sprzęt Foto&Video

Inwestujemy również duże środki w sprzęt foto&video, aby robić dla Was dobrej jakości materiały, więc na pewno na naszej liście są akcesoria do drona i nowy obiektyw :)

Kolumbia

Za jakiś czas wybieramy się również do Kolumbii na minimum 3 miesiące, więc jeżeli chcesz poznać z nami gorący latynoski kraj kawy i kwiatów, będzie nam bardzo miło :) Czeka nas zakup biletów i szczepień. 

Bardzo cieszymy się, że doceniacie naszą pracę i pasję i wspieracie projekt.

WSZYSTKIM serdeczne ¡muchas gracias!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi darmowymi materiałami:

Darmowy Kurs Hiszpańskiego

14 darmowych lekcji ze słownictwem języka ogólnego i przydatnymi zwrotami.

Darmowy Kurs Polskiego

7 darmowych lekcji ze słownictwem języka ogólnego i przydatnymi zwrotami.

Dział Gratis

Darmowe materiały dla Was :)

YouTube

Wyrusz z nami w podróż po Hiszpanii i Europie :)

Kontakt

ZYSKAJ 50 zł

Gdy zarezerwujesz i zrealizujesz pobyt, korzystając z naszego linku polecającego, otrzymasz 50 zł!

ZYSKAJ DO 138 zł

Jeżeli skorzystasz z naszego linku, otrzymasz zniżkę 100 zł na rezerwację domu i 38 zł do wykorzystania na atrakcję :)