Możesz rozwijać z nami projekt Hiszpanoteka :)

Portal skierowany jest do pasjonatów, turystów, studentów, uniwersytetów, firm pracujących na dwóch rynkach i wszystkich zainteresowanych słonecznym półwyspem, krajami latynoskimi, mundo hispano i językiem hiszpańskim.

Jak możesz nam pomóc?

Najfajniejsza będzie Twoja pomoc w zakresie współpracy biznesowej :)  Zawodowo tworzymy TAKTOMEDIA (link tutaj)  i SONMEDIOS  (link tutaj), więc jeżeli chcesz wesprzeć nasz projekt i jednocześnie szukasz ludzi do współpracy w zakresie grafiki, marketingu online, fotografii, realizacji materiałów z drona, to świetnie się składa! Nie oczekujemy pustych datków i finansowania naszych pomysłów. Sami zarabiamy na realizacje naszych pomysłów. Jeżeli masz jakieś zlecenie, które pokrywa się z zakresem naszych usług, doświadczeniem i wykształceniem, świetnie się składa. Ty masz wykonawcę i przy okazji wspierasz projekt. My mamy zlecenie i spełniamy się zawodowo :)

Prowadząc swój własny biznes online posiadamy również własne produkty, czyli m.in. ebooki językowe, podręczniki do nauki języka, kursy online, czy prywatne lekcje polskiego dla osób hiszpańskojęzycznych, . Kupując nasze produkty cyfrowe zyskujesz, prócz samego kursu, satysfakcję dorzucenia swojej cegiełki do projektu Hiszpanoteka :) Z ofertą kursów możesz zapoznać się TUTAJ (hiszpański), TUTAJ (kurs Podróżując Przez Biznes) i TUTAJ (polski dla obcokrajowców). Dodatkowo oferujemy hiszpańskie gadżety czyli koszulki, kubeczki, smyczki… :)

Podejmujemy również współpracę barterową czyli bezgotówkową. Oczywiście musi się ona wpisywać w ramy naszego projektu Hiszpanoteka i być spójna z całą koncepcją. Jeżeli masz pomysł na współpracę skontaktuj się z nami poprzez formularz TUTAJ.

Otrzymaliśmy jakiś czas temu niepieniężny produkt w postaci tablicy rejestracyjnej idealnie pasującej nam do zdjęć, kiedy w kadrze znajduje się nasze auto. Radości było co niemiara, więc jeżeli w taki sposób chciałbyś dołożyć swoją cegiełkę do projektu, to będzie nam bardzo miło :) Kontakt z nami poprzez formularz TUTAJ.

Jeżeli żadna z wcześniejszych form współpracy i dołożenia cegiełki do Hiszpanoteki nie przypadła Ci do gustu i nie czujesz się w nich dobrze, to zawsze pozostaje tradycyjne wsparcie monetarne poprzez np. tradycyjny przelew (TUTAJ) czy też PayPal (TUTAJ). 

Bardzo cieszymy się, że doceniacie naszą pracę i pasję, i wspieracie projekt.

WSZYSTKIM serdeczne ¡muchas gracias!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi darmowymi materiałami:

Darmowy Kurs Hiszpańskiego

14 darmowych lekcji ze słownictwem języka ogólnego i przydatnymi zwrotami.

Darmowy Kurs Polskiego

7 darmowych lekcji ze słownictwem języka ogólnego i przydatnymi zwrotami.

Dział Gratis

Darmowe materiały dla Was :)

Kontakt