Pierwsza i Druga Edycja naszego darmowego kursu hiszpańskiego 

Gold List “Polish Hiszpański”, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i postanowiliśmy zamieścić go tutaj, dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli, przegapili albo dopiero teraz się o nim dowiadują :)

Metoda GoldList 

Darmowy kurs hiszpańskiego oparty jest o metodę GoldList. Polega ona na ODRĘCZNYM tworzeniu list słówek (u nas są to również wyrażenia, ponieważ same słówka oderwane od kontekstu nie są na początku drogi językowej dobrym wyborem). Tworzymy 14 list- po jednej dziennie. Na naukę więc, przeznaczyć należy około 30 minut (20 minut na pisanie, 10 minut przerwy i chwila na głośne odczytanie listy) – ważne, aby wygospodarować te 30 minut w ciągu dnia tylko dla siebie. Będą to dwa kwadranse skupienia, które  zaowocują nam AUTOMATYCZNĄ adaptacją części słówek i wyrażeń. Metoda GoldList opiera się bowiem na PAMIĘCI DŁUGOTRWAŁEJ. Jest to więc nauka bez nauki. Twórcą koncepcji jest Victor Huliganov. Całość informacji o metodzie i wyzwaniu możecie przeczytać pod tym LINKIEM.

Dzień 1

Ebook

Audio

Dzień 2

Ebook

Audio

Dzień 3

Ebook

Audio

Dzień 4

Ebook

Dzień 5

Ebook

Audio

Dzień 6

Ebook

Audio

Dzień 7

Ebook

Audio

Dzień 8

Ebook

Dzień 9

Ebook

Audio

Dzień 10

Ebook

Audio

Dzień 11

Ebook

Audio

Dzień 12

Ebook

Audio

Dzień 13

Ebook

Dzień 14

Ebook

Audio

Dołącz do grupy FotoHiszpanski na Facebooku, wrzucamy rożne wartościowe materiały i wyzwanie językowe #hiszpanski1000

Dzień 11- Wynajmujemy Mieszkanie :)

Po zaliczeniu lekcji 11-tej, zapraszamy na YouTuba na filmik z przymrużeniem oka, jak wynajmować a jak nie wynajmować mieszkania w Hiszpanii :) Ahoj!

Hola! ¿Cómo estás?
Dopadła Cię nostalgia za językiem hiszpańskim? Co jakiś czas będziemy organizować różne wyzwania językowe! 🙌🙌
Jeśli jesteś chętny/a? Zapisz się koniecznie na listę wyzwań:
[wpforms id="4327" title="false" description="false"]

HISZPANOTEKA • Blog Hiszpania • Język Hiszpański • Blog o Hiszpanii • Hiszpański Online, kurs hiszpańskiego online, curso de polaco, wakacje w Hiszpanii, praca w Hiszpanii, Erasmus w Hiszpanii, studia w Hiszpanii, mieszkanie w Hiszpanii, portal o Hiszpanii, strona o Hiszpanii, numer NIE, nieruchomość w Hiszpanii, zakup mieszkania w Hiszpanii, kultura Hiszpanii, wycieczka do Hiszpanii, wakacje w Hiszpanii, urlop w Hiszpanii, zabytki Hiszpanii, regiony Hiszpanii, praca w Hiszpanii, wczasy w Hiszpanii, blog podróżniczy, Hiszpania, Polaco gratuito, cursos de polaco para extranjeros, cursos de polaco, escuela de polaco, polaco para extranjeros, centro de la Lengua Polaca, clases de polaco online, aprende polaco, vocabulario polaco, viaje a polonia, polaco para hispanohablantes, Instituto Cervantes, pronunciación polaco, gramática polaca, Profesores de polaco, Kurs języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego, Darmowy kurs języka hiszpańskiego, darmowy kurs hiszpańskiego, hiszpański online, hiszpanski online, hiszpański dla początkujących, fiszki hiszpański, lekcje hiszpańskiego, szkoła języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego, Renault Latitude, Caravaning, Karawaning, Przyczepa Kempingowa, Caravaning Blog, Przyczepa Kempingowa Blog, Kamper, camper, Vanlife Polska, Vanlife Blog,