Najszybszą i najprostszą metodą kontaktu z nami jest droga mailowa:

Możesz również użyć gotowego formularza:

Kontaktując się przez formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie Twojego imienia i adresu e-mail jest niezbędne do poprawnego działania formularza. Dane przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu kontaktu i odpowiedzi na wysłane zapytanie. Administratorem danych są właściciele portalu Hiszpanoteka.com

Zapraszamy CIę na nasze kanały w Social Mediach, w zalezności od tematyki, która Cię interesuje:

HISZPANOTEKA – kanały główne poświęcone, Hiszpanii, Półwyspowi Iberyjskiemu, Mundo Hispano, oraz wszystkim co ma miejsce w Polsce, a związane jest ze światem hiszpańskojęzycznym. 

FOTOHISZPAŃSKI – kanały poświęcone nauce i praktykowaniu języka hiszpańskiego.

FOTOPOLACO – todo para aprender polaco.

HISZPANOTEKACAMP – kanały związane z caravaningiem, vanlifem, kamperami i przyczepami.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę, jeśli tylko jej przedmiot będzie zgodny z naszą marką. Przykładowe obszary współpracy to m.in:

– artykuły zamieszczane na naszym portalu (również recenzje i testy),

– artykuły naszego autorstwa zamieszczane na innych portalach,

– współpraca z uczelniami w ramach programów typu Erasmus +,

– współpraca ze szkołami, uczelniami, kołami stowarzyszeniami,

– marketing turystyczny,

– usługi fotografii z drona, usługi foto i video,

– zdjęcia i fotorelacje,

– patronat,

– inne działania zgodne z naszą marką.

Cała zawartość tej strony (opisy, foto, video, grafiki) jest naszego autorstwa (chyba, że wskazaliśmy źródło danych). Wykorzystywanie elementów bloga Hiszpanoteka.com jest zakazane. Jeżeli chcesz wykorzystać dane elementy, skontaktuj się z nami poprzez formularz bądź poprzez email hiszpanoteka@gmail.com

 Daj się wciągnąć do naszego świata i zostań z nami na dłużej! Zapisz się do naszego informatora, aby pierwszy wiedzieć o ciekawostkach i nowych projektach.  Spokojnie, gwarantujemy zero spamu : ) .

  Zapraszamy do podjęcia współpracy biznesowej w zakresie marketingu, foto i video, w tym również z drona oraz grafiki. 

Jeżeli po zapoznaniu się z naszym portalem, chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej; jakie mamy wykształcenie, co robimy zawodowo i poznać nas trochę z prywatnej strony – zapraszamy do działu O NAS :)

Jeśli podoba Ci się to, co robimy będzie super, jeżeli wesprzesz nasz projekt :)

Hiszpanoteka – Oferta: Blog Hiszpania, Blog o Hiszpanii, kurs hiszpańskiego online, curso de polaco, wakacje w Hiszpanii, praca w Hiszpanii, Erasmus w Hiszpanii, studia w Hiszpanii, mieszkanie w Hiszpanii, wakacje w Hiszpanii, Polaco gratuito, cursos de polaco para extranjeros, cursos de polaco, clases de polaco online, aprende polaco, vocabulario polaco, polaco para hispanohablantes, Kurs języka hiszpańskiego, darmowy kurs hiszpańskiego, hiszpański online, lekcje hiszpańskiego, Renault Latitude, Latitude Polska, Karawaning, Przyczepa Kempingowa, Przyczepa Kempingowa Blog, Kamper, Vanlife Polska, Vanlife Blog, Karawaning z Pasją, Kamper Majstry, Cyfrowi Nomadzi, Polski dla obcokrajowców, Kurs Polskiego, Polski online, Język polski jako obcy, Польська мова для іноземців, курс польської мови, польська мова онлайн, польська мова, Польский для иностранцев, польский курс, польский онлайн, польский.