Estamos construyendo el lugar amigable para entusiastas, turistas, estudiantes, empleados y todos aquellos que visitan la soleada península. Permítanos infectarlo con energía positiva!

MAMY INTERDYSCYPLINARNE WYKSZTAŁCENIE, PRACUJEMY Z RYNKIEM HISZPAŃSKIM, LATYNOAMERYKAŃSKIM I POLSKIM!

PROPONUJEMY CIEKAWE ROZWIĄZANIA BĘDĄCE MIESZANKĄ POLSKIEGO UMYSŁU I HISZPAŃSKIEGO SERDUCHA!

Hiszpanoteka powstała z pasji podróżowania do i po Hiszpanii. Budujemy miejsce przyjazne pasjonatom, turystom, studentom, pracownikom i wszystkim tym, którzy odwiedzą słoneczny półwysep. Pozwól nam zarazić Cie pozytywną energią!

Staramy się tworzyć wartościowy content, z którego skorzysta wiele osób, w różnych momentach swojego życia. Hiszpania to nie tylko gorące wakacje na Ibizie, ale miejsce pracy, studiów czy zmiany swojego życia. Niezależnie na jakim etapie jesteś, zajrzyj do Hiszpanoteki! Staramy się tworzyć miejsce z wartościową i przydatną wiedzą.

Mieszkaliśmy w Katalonii, Asturii, Andaluzji i zjeździliśmy cały półwysep łącznie z Portugalią i maleńkim Gibraltarem. Pracowaliśmy, studiowaliśmy i zwiedzaliśmy. Nie lubimy nudy, standardów i schematów. Lubimy zmiany, podróże, słońce i duuuużo uśmiechu.

Cała historia z życiem cyfrowego nomady, biznesem online i współpracą zdalną rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy przeprowadziliśmy się do Barcelony, ale nadal chcieliśmy podtrzymywać współpracę z polską firmą. Chcąc realizować plany zawodowe nauczyliśmy się jak wygląda praca na odległość, jak rozliczać czas pracy i szacować swoją efektywność. Nauczyliśmy się samodyscypliny i samoorganizacji. Nie ukrywamy, że interdyscyplinarne wykształcenie tworzy świetną ku temu bazę. Studia filozoficzne nauczyły nas logicznie myśleć i pisać ciekawe teksty oraz tworzyć wartościowe dla odbiorców treści. Studia socjologiczne nauczyły nas współpracy z ludźmi, oceniania ich zamiarów oraz potrzeb. Studia magisterskie na Politechnice Łódzkiej z Zarządzania pokazały nam w praktyce jak tworzyć własną markę od A do Z, jak nią zarządzać, tworzyć marketing i zdobywać klientów. Wisienką na torcie naszej akademickiej kariery były studia w Hiszpanii, które prócz kompetencji merytorycznych z samego zakresu studiów, podniosły nasze kompetencje językowe, społeczne oraz biznesowe na płaszczyźnie współpracy z rynkiem hiszpańskim i idąc dalej hiszpańskojęzycznym. Tak rozpoczęła się nasza współpraca zdalna z różnymi firmami. Tworzyliśmy grafiki, sesje fotograficzne, identyfikacje wizualne, materiały marketingowe, szum w internecie i całe strategie marketingu online dla firm z branży spożywczych, tekstylnych, uzdatniania wody, energii odnawialnej, motoryzacji, fashion, beauty, expo oraz branży językowej i szkoleniowej.
Bardzo szybko zrozumieliśmy, że jest to coś, w czym czujemy się najlepiej i chcemy dorzucić swoją cegiełkę do #Cyfrowego Nomadyzmu i budowania #Silnej Marki Online dla naszych Klientów.

Posiadamy pięcioletnie doświadczenie we współpracy online zarówno z firmami polskimi, hiszpańskimi czy hiszpańskojęzycznymi (m.in. z Kolumbii i Meksyku)

Świetnie czujemy się w marketingu online i budowaniu zaangażowanej społeczności, którą zamieniać będziesz na Klientów. Bardzo dobrze znamy mechanizmy opracowywania ścieżki klienta i pozyskiwania nowych leadów

Pracowaliśmy stacjonarnie na stanowiskach managerskich, zanim przenieśliśmy się do świata online

Pomagaliśmy zarówno innym firmom tworzyć ich biznesy online, jak i wprowadzać stacjonarne biznesy do świata Internetu

Kreatywnie pracujemy w Corelu i latamy Dronem

Posiadamy wiedzę teoretyczną, praktyczną a przede wszystkim merytoryczną, aby fajnie to wszystko ogarnąć

Prywatnie jesteśmy parą od 14 lat i przelewamy wszystkie pozytywne emocje dnia codziennego naszą pracę

Kochamy całą Hiszpanię, ale nasze serce skradła północna Asturia

Prywatnie jesteśmy parą od liceum, czyli ładnych… 15 lat! :) Wspólnie ukończyliśmy uczelnie wyższe w Polsce: Zarządzanie na Politechnice Łódzkiej, Socjologię na Uniwersytecie Medycznym oraz Filozofię na Uniwersytecie  Łódzkim. W Hiszpanii studiowaliśmy na Universidad de  Oviedo y Universidad de Granada. Interdyscyplinarne wykształcenie pozwala nam spojrzeć na Hiszpanie przez pryzmat wielu aspektów.

Zawodowo tworzymy  elMarZal,  gdzie pracujemy nad Grafiką, SEO, Social Media Marketingiem, Fotografią, Kursami Online i wszystkim co jest fajne ; ), aby zrealizować naszą Listę Marzeń.

Budujemy wizerunek Marki w sieci, tworzymy Brand i Identyfikacje Wizualną, Strony internetowe, Społeczność w Social Mediach i wartościowy Content.

Najszybszą i najprostszą metodą kontaktu z nami jest droga mailowa:

Możesz również użyć gotowego formularza:

Kontaktując się przez formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie Twojego imienia i adresu e-mail jest niezbędne do poprawnego działania formularza. Dane przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu kontaktu i odpowiedzi na wysłane zapytanie. Administratorem danych są właściciele portalu Hiszpanoteka.com

Cała zawartość tej strony (opisy, foto, video, grafiki) jest naszego autorstwa (chyba, że wskazaliśmy źródło danych). Wykorzystywanie elementów bloga Hiszpanoteka.com jest zakazane. Jeżeli chcesz wykorzystać dane elementy, skontaktuj się z nami poprzez formularz bądź poprzez email hiszpanoteka@gmail.com