Witaj na naszym portalu. 

Zamieszczamy tu artykuły i materiały o Hiszpanii, świecie hiszpańskojęzycznym, o podróżach, 

oraz o prowadzeniu własnego biznesu online i życiu w stylu Digital Nomad. 

Estamos construyendo el lugar amigable para entusiastas, turistas, estudiantes, empleados y todos aquellos que visitan la soleada península.

Permítanos contagiarle con energía positiva!

Staramy się tworzyć wartościowy content, z którego skorzysta wiele osób, w różnych momentach swojego życia. Hiszpania to nie tylko gorące wakacje na Ibizie, ale miejsce pracy, studiów czy zmiany swojego życia. Niezależnie na jakim etapie jesteś, zajrzyj do Hiszpanoteki! Staramy się tworzyć miejsce z wartościową i przydatną wiedzą.

 

Zawodowo prowadzimy:

• TAKTOMEDIA, tworząc dla Was kreatywny marketing online, opracowując strategię social media marketingu, identyfikację wizualną, całą kreatywną przestrzeń –  szczególnie w branżach marketingu turystycznego i edukacji online.

• SONMEDIOS, pracując przy realizacjach filmowych, telewizyjnych i reklamowych, zapewniając profesjonalne oświetlenie planu. Zapewniamy również fajne ujęcia z Drona :) 

• HISZPANOTEKA, tworząc portal podróżniczy, autorskie podręczniki językowe, kursy online i wszystko co jest fajne ; ), aby zrealizować Waszą listę marzeń.

Najszybszą i najprostszą metodą kontaktu z nami jest droga mailowa:

Możesz również użyć gotowego formularza:

Kontaktując się przez formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie Twojego imienia i adresu e-mail jest niezbędne do poprawnego działania formularza. Dane przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu kontaktu i odpowiedzi na wysłane zapytanie. Administratorem danych są właściciele portalu Hiszpanoteka.com

Cała zawartość tej strony (opisy, foto, video, grafiki) jest naszego autorstwa (chyba, że wskazaliśmy źródło danych). Wykorzystywanie elementów bloga Hiszpanoteka.com jest zakazane. Jeżeli chcesz wykorzystać dane elementy, skontaktuj się z nami poprzez formularz bądź poprzez email hiszpanoteka@gmail.com