Drodzy Moi…, w związku z wieloma pytaniami jakie odbieraliśmy od Was po zakończeniu naszego darmowego kursu hiszpańskiego, informujemy z uśmiechem i słońcem 🌞🌞 o możliwości kontynuowania wspólnej nauki z nami za pomocą naszych Ebooków do nauki Hiszpańskiego.
 
Oferujemy dwie możliwości nauki.
Pierwszy to Ebooki modułowe danego poziomu języka (w zależności od potrzeb i posiadanego poziomu). Są to materiały do nauki języka ogólnego.
Drugi to Ebooki Tematyczne- bardzo popularne i wyczekiwane u nas materiały!
 
Zależy nam na tworzeniu wartościowych treści dopasowanych do Waszych potrzeb, zainteresowań i pracy 🙌🙌, aby każdy uczył się tego, co go interesuje/ czego potrzebuje. Kierowani tą myślą stworzyliśmy nasze Specjalistyczne, Tematyczne Ebooki.

Kurs Hiszpańskiego Online - Ebooki do samodzielnej nauki

1. JĘZYK OGÓLNY

Kurs ten przeznaczony jest dla osób chcących systematycznie podnosić swój poziom językowy w obszarze języka ogólnego. Słownictwo jest tutaj przemieszane z wielu dziedzin życia. Każdy moduł zawiera również zagadnienie gramatyczne i ćwiczenia do wykonania w celu utrwalenia materiału.

2. JĘZYK SPECJALISTYCZNY

To specjalnie opracowane tematyczne Ebooki, bogate w terminologię i wyrażenia z danego obszaru. Słownictwo specjalistyczne jest trudno dostępne, a jego opracowanie samemu jest niezwykle czasochłonne. My oferujemy Wam wyselekcjonowane porcje materiału w fajnej oprawie graficznej, łatwej formie (.pdf) no i oczywiście przystępnej cenie! 

Zastanawiasz się czy to opcja dla Ciebie? Słabo znasz język hiszpański i uważasz, że słownictwo tematyczne będzie dla Ciebie zbyt trudne? 

Nic bardziej mylnego!

Nasze Ebooki są przesiąknięte słownictwem i gotowymi zwrotami, których tak naprawdę uczymy się na pamięć i znajomość ogólnego języka nie jest wymagana. Jeżeli znasz już język, na pewno będzie Ci łatwiej, bo będziesz wiedzieć jak zmieniać zwroty dostosowując je do swoich potrzeb i zachowując poprawność gramatyczną. Natomiast jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z hiszpańskim, to zdecydowanie lepiej jest uczyć się od razu słownictwa najbardziej dla ciebie potrzebnego, niż szkolić się w wypowiadaniu zdań ogólnych odnośnie naszej rodziny, pochodzenia i aktualnego ubioru, a dopiero później poszerzać swoją znajomość o branżowe słownictwo. Rozpoczynając naukę od tematycznych Ebooków oszczędzasz swój czas.

ZAPISY

Jesteś zainteresowany/a konkretnym Ebookiem?

Świetnie! Zapisz się na listę, pod konkretnym kursem. Poinformujemy Cię, czy jest już dostępny i jak możesz go zakupić.

UWAGA! Zapisując się na kurs wyrażasz zgodę na przesłanie Ci informacji o nim i akceptujesz naszą politykę prywatności!

1. JĘZYK OGÓLNY

Poziom A0 – 1 Ebook-  1 moduł nauki – 5€/ 6$/ 23zł

Poziom A1 – 1 Ebook-  3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom A2 – 1 Ebook – 3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom B1 – 1 Ebook-  3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom B2 – 1 Ebook – 3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom C1 – 1 Ebook-  3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

 

2. JĘZYK SPECJALISTYCZNY

Template-05

Chcesz podjąć pracę w Hiszpanii? Tęsknisz za słońcem i gorącymi rytmami? Masz partnera/partnerkę z Hiszpanii i to właśnie tam niebawem zamieszkasz, albo nawet już mieszkasz? Chcesz podjąć pracę i potrzebujesz słownictwa i zwrotów niezbędnych do znalezienia zatrudnienia? Nie wiesz jak napisać CV, gdzie szukać pracy, jak czytać ogłoszenia od pracodawców? Nasz Ebook Praca pomoże Ci opanować niezbędne zwroty, słownictwo, a dodatkowo dołączamy przykładowe CV i list motywacyjny!

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook tematyczny ze słownictwem i zwrotami opracowanymi specjalnie dla studentów, Erasmusów oraz pracowników naukowych wyjeżdżających do uczelni zagranicznej. Chcesz aktywnie uczestniczyć w wykładach, konwersatoriach i ćwiczeniach? Prowadzisz badania naukowe w hiszpańskojęzycznym zespole? Jedziesz na bardzo ważną konferencję? Nasz Ebook zawiera słownictwo i zwroty ogólnoakademickie (nie nakierowane na żadną konkretną dziedzinę). Dla Erasmusów mamy dział odnośnie wyszukiwania oferty uczelni zagranicznej i wypełniania Learning Agrement. Dla wszystkich studentów przygotowaliśmy analizę zaliczeń, egzaminów, programów i reguł zrealizowania studiów i niezbędne słownictwo do poruszania się w środowisku akademickim.

Ebook STUDIA I ERASMUS W HISZPANII  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook Biznesowy przeznaczony zarówno dla pracowników średniego jak i wyższego szczebla, podnosi kompetencje językowe z zakresu negocjacji, zawierania umów, handlu, zarządzania, marketingu, spotkań biznesowych, obsługi klienta.

Słownictwo specjalistyczne jest trudno dostępne, a budowanie własnej bazy może być żmudne i pracochłonne. Zebraliśmy potrzebne słownictwo w naszym Ebooku i polecamy go serdecznie wszystkim, którzy chcą opanować język, aby spokojnie i bez stresu porozumiewać się z Klientami.

Ebook HISZPAŃSKI BIZNESOWY  – 15 €/ 17,5 $/ 68 zł

 

Ebook Rodzina i Codzienność został opracowany z myślą o osobach posiadających partnerów hiszpańskojęzycznych, z którymi (i ich rodziną) chcieliby rozmawiać po hiszpańsku. To ważne, aby w domu uczyć się języka i ćwiczyć go przy codziennych okazjach. Dom jest przecież środowiskiem, w którym spędzamy najwięcej czasu i czujemy się najbardziej komfortowo.

Ebook HISZPAŃSKI CODZIENNY I RODZINNY  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook ten przyda się zarówno osobom planującym wynajem i zakup nieruchomości w Hiszpanii, jak i osobom planującym rozpoczęcie pracy w branży nieruchomości.

Ebook HISZPAŃSKI W NIERUCHOMOŚCIACH  – 15 € / 17,5 $ / 68 zł

 

Ebook skierowany do osób podróżujących do krajów hiszpańskojęzycznych. Nacisk kładziony jest na poszczególne, powtarzalne etapy podróży, czyli pobyt w hotelu, zwiedzanie, rozmowę w restauracji oraz skutecznego poszukiwania wszelkich niezbędnych informacji.

Ebook HISZPAŃSKI DLA TURYSTÓW I PODRÓŻNIKÓW  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób podróżujących do Meksyku i zafascynowanych tą odmianą hiszpańskiego. Nacisk kładziony jest na charakterystyczne dla Meksyku, zwroty i słownictwo.

Ebook HISZPAŃSKI MEKSYKAŃSKI  – 15 € / 17,5 $ / 68 zł

 

Ebook skierowany jest do osób podróżujących do Kolumbii i zafascynowanych tą odmianą hiszpańskiego. Nacisk kładziony jest na charakterystyczne dla Kolumbii, zwroty i słownictwo.

Ebook HISZPAŃSKI KOLUMBIJSKI  – 15 € / 17,5 $ / 68 zł

 

Ebook skierowany do wszystkich fanów latynoskich telenowel. Wiele produkcji nie trafia do polskich telewizji, ale można oglądać je w telewizjach internetowych w oryginalnej wersji językowej.  Jeżeli chcesz obejrzeć najnowszą produkcję Televisy, Telemundo czy innej stacji to niezbędna będzie dawka słów najczęściej powtarzanych w telenowelach. Oczywiście nie opanujesz języka w stopniu płynnym, po jednym Ebooku, ale poznasz zasób  najczęściej powtarzanych kwestii, tak, aby mieć zarys akcji i zrozumieć podstawowe kwestie.

Ebook HISZPAŃSKI Z TELENOWEL  – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy w krajach hiszpańskojęzycznych w obszarach turystyki i hotelarstwa.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: TURYSTYKA I HOTELARSTWO  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy w krajach hiszpańskojęzycznych w obszarze gastronomii.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: GASTRONOMIA  – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy sezonowej w Hiszpanii, w obszarze zbiorów owoców i warzyw.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: PRACA SEZONOWA PRZY ZBIORACH – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy w krajach hiszpańskojęzycznych, w obszarze szeroko pojętej kosmetyki; fryzjerstwa, makijażu, manicure’u, zabiegów permanentnych etc.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: KOSMETYKA I WIZAŻ  – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób chcących poznać techniczne słownictwo internetowe i słownictwo portali społecznościowych (Facebook, Instagram etc.). Uwaga! Nie jest to Ebook slangu internetowego, ani skrótów językowych używanych przez młodych ludzi w internecie :)

Ebook JĘZYK INTERNETU I SOCIAL MEDIÓW  – 15 €/ 17,5 $/ 68 zł

 

Szukasz czegoś konkretnego, czego nie ma w naszej ofercie? Koniecznie daj znać, co by to było :) Postaramy się, w miarę naszej wiedzy i możliwości zrealizować Twoje pomysły :)

Kurs specjalistyczny, tematyczny język hiszpański.