Drodzy Moi…, w związku z wieloma pytaniami jakie odbieraliśmy od Was po zakończeniu naszego darmowego kursu hiszpańskiego, informujemy z uśmiechem i słońcem 🌞🌞 o możliwości kontynuowania wspólnej nauki z nami za pomocą naszych Ebooków do nauki Hiszpańskiego.
 
Oferujemy dwie możliwości nauki.
Pierwszy to Ebooki modułowe danego poziomu języka (w zależności od potrzeb i posiadanego poziomu). Są to materiały do nauki języka ogólnego.
Drugi to Ebooki Tematyczne- bardzo popularne i wyczekiwane u nas materiały!
 
Zależy nam na tworzeniu wartościowych treści dopasowanych do Waszych potrzeb, zainteresowań i pracy 🙌🙌, aby każdy uczył się tego, co go interesuje/ czego potrzebuje. Kierowani tą myślą stworzyliśmy nasze Specjalistyczne, Tematyczne Ebooki.

Kurs Hiszpańskiego Online - Ebooki do samodzielnej nauki

1. JĘZYK OGÓLNY

Kurs ten przeznaczony jest dla osób chcących systematycznie podnosić swój poziom językowy w obszarze języka ogólnego. Słownictwo jest tutaj przemieszane z wielu dziedzin życia. Każdy moduł zawiera również zagadnienie gramatyczne i ćwiczenia do wykonania w celu utrwalenia materiału.

2. JĘZYK SPECJALISTYCZNY

To specjalnie opracowane tematyczne Ebooki, bogate w terminologię i wyrażenia z danego obszaru. Słownictwo specjalistyczne jest trudno dostępne, a jego opracowanie samemu jest niezwykle czasochłonne. My oferujemy Wam wyselekcjonowane porcje materiału w fajnej oprawie graficznej, łatwej formie (.pdf) no i oczywiście przystępnej cenie! 

Zastanawiasz się czy to opcja dla Ciebie? Słabo znasz język hiszpański i uważasz, że słownictwo tematyczne będzie dla Ciebie zbyt trudne? 

Nic bardziej mylnego!

Nasze Ebooki są przesiąknięte słownictwem i gotowymi zwrotami, których tak naprawdę uczymy się na pamięć i znajomość ogólnego języka nie jest wymagana. Jeżeli znasz już język, na pewno będzie Ci łatwiej, bo będziesz wiedzieć jak zmieniać zwroty dostosowując je do swoich potrzeb i zachowując poprawność gramatyczną. Natomiast jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z hiszpańskim, to zdecydowanie lepiej jest uczyć się od razu słownictwa najbardziej dla ciebie potrzebnego, niż szkolić się w wypowiadaniu zdań ogólnych odnośnie naszej rodziny, pochodzenia i aktualnego ubioru, a dopiero później poszerzać swoją znajomość o branżowe słownictwo. Rozpoczynając naukę od tematycznych Ebooków oszczędzasz swój czas.

ZAPISY

Jesteś zainteresowany/a konkretnym Ebookiem?

Świetnie! Zapisz się na listę, pod konkretnym kursem. Poinformujemy Cię, czy jest już dostępny i jak możesz go zakupić.

UWAGA! Zapisując się na kurs wyrażasz zgodę na przesłanie Ci informacji o nim i akceptujesz naszą politykę prywatności!

1. JĘZYK OGÓLNY

Poziom A0 – 1 Ebook-  1 moduł nauki – 5€/ 6$/ 23zł

Poziom A1 – 1 Ebook-  3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom A2 – 1 Ebook – 3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom B1 – 1 Ebook-  3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom B2 – 1 Ebook – 3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

Poziom C1 – 1 Ebook-  3 moduły nauki – 15€ / 17,5$ / 68zł

 

2. JĘZYK SPECJALISTYCZNY

Template-05

Chcesz podjąć pracę w Hiszpanii? Tęsknisz za słońcem i gorącymi rytmami? Masz partnera/partnerkę z Hiszpanii i to właśnie tam niebawem zamieszkasz, albo nawet już mieszkasz? Chcesz podjąć pracę i potrzebujesz słownictwa i zwrotów niezbędnych do znalezienia zatrudnienia? Nie wiesz jak napisać CV, gdzie szukać pracy, jak czytać ogłoszenia od pracodawców? Nasz Ebook Praca pomoże Ci opanować niezbędne zwroty, słownictwo, a dodatkowo dołączamy przykładowe CV i list motywacyjny!

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook tematyczny ze słownictwem i zwrotami opracowanymi specjalnie dla studentów, Erasmusów oraz pracowników naukowych wyjeżdżających do uczelni zagranicznej. Chcesz aktywnie uczestniczyć w wykładach, konwersatoriach i ćwiczeniach? Prowadzisz badania naukowe w hiszpańskojęzycznym zespole? Jedziesz na bardzo ważną konferencję? Nasz Ebook zawiera słownictwo i zwroty ogólnoakademickie (nie nakierowane na żadną konkretną dziedzinę). Dla Erasmusów mamy dział odnośnie wyszukiwania oferty uczelni zagranicznej i wypełniania Learning Agrement. Dla wszystkich studentów przygotowaliśmy analizę zaliczeń, egzaminów, programów i reguł zrealizowania studiów i niezbędne słownictwo do poruszania się w środowisku akademickim.

Ebook STUDIA I ERASMUS W HISZPANII  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook Biznesowy przeznaczony zarówno dla pracowników średniego jak i wyższego szczebla, podnosi kompetencje językowe z zakresu negocjacji, zawierania umów, handlu, zarządzania, marketingu, spotkań biznesowych, obsługi klienta.

Słownictwo specjalistyczne jest trudno dostępne, a budowanie własnej bazy może być żmudne i pracochłonne. Zebraliśmy potrzebne słownictwo w naszym Ebooku i polecamy go serdecznie wszystkim, którzy chcą opanować język, aby spokojnie i bez stresu porozumiewać się z Klientami.

Ebook HISZPAŃSKI BIZNESOWY  – 15 €/ 17,5 $/ 68 zł

 

Ebook Rodzina i Codzienność został opracowany z myślą o osobach posiadających partnerów hiszpańskojęzycznych, z którymi (i ich rodziną) chcieliby rozmawiać po hiszpańsku. To ważne, aby w domu uczyć się języka i ćwiczyć go przy codziennych okazjach. Dom jest przecież środowiskiem, w którym spędzamy najwięcej czasu i czujemy się najbardziej komfortowo.

Ebook HISZPAŃSKI CODZIENNY I RODZINNY  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook ten przyda się zarówno osobom planującym wynajem i zakup nieruchomości w Hiszpanii, jak i osobom planującym rozpoczęcie pracy w branży nieruchomości.

Ebook HISZPAŃSKI W NIERUCHOMOŚCIACH  – 15 € / 17,5 $ / 68 zł

 

Ebook skierowany do osób podróżujących do krajów hiszpańskojęzycznych. Nacisk kładziony jest na poszczególne, powtarzalne etapy podróży, czyli pobyt w hotelu, zwiedzanie, rozmowę w restauracji oraz skutecznego poszukiwania wszelkich niezbędnych informacji.

Ebook HISZPAŃSKI DLA TURYSTÓW I PODRÓŻNIKÓW  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób podróżujących do Meksyku i zafascynowanych tą odmianą hiszpańskiego. Nacisk kładziony jest na charakterystyczne dla Meksyku, zwroty i słownictwo.

Ebook HISZPAŃSKI MEKSYKAŃSKI  – 15 € / 17,5 $ / 68 zł

 

Ebook skierowany jest do osób podróżujących do Kolumbii i zafascynowanych tą odmianą hiszpańskiego. Nacisk kładziony jest na charakterystyczne dla Kolumbii, zwroty i słownictwo.

Ebook HISZPAŃSKI KOLUMBIJSKI  – 15 € / 17,5 $ / 68 zł

 

Ebook skierowany do wszystkich fanów latynoskich telenowel. Wiele produkcji nie trafia do polskich telewizji, ale można oglądać je w telewizjach internetowych w oryginalnej wersji językowej.  Jeżeli chcesz obejrzeć najnowszą produkcję Televisy, Telemundo czy innej stacji to niezbędna będzie dawka słów najczęściej powtarzanych w telenowelach. Oczywiście nie opanujesz języka w stopniu płynnym, po jednym Ebooku, ale poznasz zasób  najczęściej powtarzanych kwestii, tak, aby mieć zarys akcji i zrozumieć podstawowe kwestie.

Ebook HISZPAŃSKI Z TELENOWEL  – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy w krajach hiszpańskojęzycznych w obszarach turystyki i hotelarstwa.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: TURYSTYKA I HOTELARSTWO  – 10 € / 11,5 $ / 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy w krajach hiszpańskojęzycznych w obszarze gastronomii.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: GASTRONOMIA  – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy sezonowej w Hiszpanii, w obszarze zbiorów owoców i warzyw.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: PRACA SEZONOWA PRZY ZBIORACH – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób planujących podjęcie pracy w krajach hiszpańskojęzycznych, w obszarze szeroko pojętej kosmetyki; fryzjerstwa, makijażu, manicure’u, zabiegów permanentnych etc.

Ebook HISZPAŃSKI DO PRACY: KOSMETYKA I WIZAŻ  – 10 €/ 11,5 $/ 45 zł

 

Ebook skierowany jest do osób chcących poznać techniczne słownictwo internetowe i słownictwo portali społecznościowych (Facebook, Instagram etc.). Uwaga! Nie jest to Ebook slangu internetowego, ani skrótów językowych używanych przez młodych ludzi w internecie :)

Ebook JĘZYK INTERNETU I SOCIAL MEDIÓW  – 15 €/ 17,5 $/ 68 zł

 

Szukasz czegoś konkretnego, czego nie ma w naszej ofercie? Koniecznie daj znać, co by to było :) Postaramy się, w miarę naszej wiedzy i możliwości zrealizować Twoje pomysły :)

Kurs specjalistyczny, tematyczny język hiszpański.

[wpforms id="4327" title="false" description="false"]

HISZPANOTEKA • Blog Hiszpania • Język Hiszpański • Blog o Hiszpanii • Hiszpański Online, kurs hiszpańskiego online, curso de polaco, wakacje w Hiszpanii, praca w Hiszpanii, Erasmus w Hiszpanii, studia w Hiszpanii, mieszkanie w Hiszpanii, portal o Hiszpanii, strona o Hiszpanii, numer NIE, nieruchomość w Hiszpanii, zakup mieszkania w Hiszpanii, kultura Hiszpanii, wycieczka do Hiszpanii, wakacje w Hiszpanii, urlop w Hiszpanii, zabytki Hiszpanii, regiony Hiszpanii, praca w Hiszpanii, wczasy w Hiszpanii, blog podróżniczy, Hiszpania, Polaco gratuito, cursos de polaco para extranjeros, cursos de polaco, escuela de polaco, polaco para extranjeros, centro de la Lengua Polaca, clases de polaco online, aprende polaco, vocabulario polaco, viaje a polonia, polaco para hispanohablantes, Instituto Cervantes, pronunciación polaco, gramática polaca, Profesores de polaco, Kurs języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego, Darmowy kurs języka hiszpańskiego, darmowy kurs hiszpańskiego, hiszpański online, hiszpanski online, hiszpański dla początkujących, fiszki hiszpański, lekcje hiszpańskiego, szkoła języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego, Renault Latitude, Caravaning, Karawaning, Przyczepa Kempingowa, Caravaning Blog, Przyczepa Kempingowa Blog, Kamper, camper, Vanlife Polska, Vanlife Blog,