Hiszpańskie i Portugalskie Święta, Hiszpańska Fiesta

/ Andalucia, BLOG, Cantabria, Castilla la Mancha, Castilla y León, Cataluña, Codzienność, Comunidad de Madrid, Comunidad Valencia, Galicia, Hiszpanoteka, Islas Canarias, La Rioja, Navarra, País Vasco, Portugalia, Principado de Asturias, Región de Murcia/ 6 comments

Szukasz informacji o El Colacho? Nie wiesz, co to jest Cabagata de los Reyes Magos? Szukasz informacji o Carnaval de Cadiz albo o  Moros y Cristianos? Chciałbyś uciekać przed bykiem na San Fermin albo wrzucić byka do morza na Bous a la Mar? Słyszałeś o Las Fallas i o Bando de la Huerta?

To tylko kawałek z oferty jaką ma Półwysep Iberyjski : ) Zaplanowaliśmy małą wyprawę szlakiem różnych fiest i przygotowaliśmy kalendarz najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń. Możecie pobrać go w formacie PDF i odkrywać hiszpańskie i portugalskie fiesty, i te mniej i te bardziej szalone, z nami : )

Skąd ten pomysł? O co chodzi?

Wypowiedzieliśmy dotychczas wynajmowane, już trzecie, mieszkanie w Hiszpanii i postanowiliśmy zakupić przyczepę kempingową. Da nam to więcej mobilności i niezależności w odkrywaniu piękna Półwyspu Iberyjskiego :)

Jeżeli podoba Ci się nasz pomysł to zachęcamy do śledzenia naszych poczynać na YouTube i na tej stronie.

#HiszpanotekaCamp!

yOUTUBE

Jeżeli chcesz razem z nami brać udział w przygodzie od kupienia przyczepy do podróży po Europie zapraszamy na YouTube : )

KLIKNIJ TU!

Przeczytaj!

Wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładce Caravaning :)  KLIKNIJ TU : )

Chcemy sprawdzić, czy da się mieszkać w przyczepie, pracować online, uczyć Was języków, pracować zdalnie, zarażać pozytywną energią i nie zwariować!

Czy da się być przyczepowym nomadą?! … Jeszcze nie wiemy, ale jeżeli też jesteście ciekawi, to śledźcie koniecznie nasz kanał:

Odtwórz wideo
To nasza pierwsza przygoda z YouTubem, choć pracujemy z Social Mediami na co dzień, to jako autorzy, występować będziemy pierwszy raz, więc prosimy o wyrozumiałość : ) Nie cierpimy nudy, nie lubimy standardów i schematów. Lubimy zmiany, podróże, słońce i duuuużo uśmiechu.
elMarZal Koło Foto m
HIszpanoteka

Zainspiruj się Hiszpanią!

"Recuerde! Tan sólo hay tres grupos de personas: los que hacen que las cosas pasen, los que miran las cosas que pasan y los que preguntan qué pasó."​

"Pamiętaj! Są tylko trzy grupy ludzi: ci, którzy sprawiają, że coś się dzieje, ci, którzy patrzą na to, co się dzieje, i ci, którzy pytają, co się stało."​

Odtwórz wideo

El Colacho, Cabagata de los Reyes Magos, Carnaval de Cadiz, Moros y Cristianos, San Fermin,  Bous a la Mar, Las Fallas, Bando de la Huerta, hiszpańskie fiesty, hiszpańskie święta, portugalskie święta, portugalskie fiesty, święta w Hiszpanii, święta w Portugalii, imprezy w Hiszpanii, imprezy w Portugalii,

Share this Post